Zawody w piłce nożnej

Wydarzenia
Termin: 2024-04-04 - 2024-04-05

Dnia 4 kwietnia 2024r. (czwartek) odbyły się zawody dla uczniów klas IV - VI w piłce nożnej dziewczyn. Zawody zostały rozegrane na obiekcie orlik w Kramsku. Nasza szkoła z Bilczewa zaprezentowała się znakomicie, w finałowym meczu pokonała drużynę z Milina wynikiem 2:0 i zdobyła 1 miejsce. Obie bramki zdobyła Oliwia Wojtaś z klasy V.

Drużynę dziewczyn reprezentowały: Magdalena Szkudlarek, Lena Wojtaś, Żaneta Zielińska, Alicja Karpiuk, Laura Krzymińska, Marcelina Radomska, Agata Dębińska, Oliwia Wojtaś i Wiktoria Galas.

Gratulacje osiągniętego sukcesu!!!

5 kwietnia 2024r. (piątek) na Orliku w Kramsku odbyły się gminne zawody szkolne w piłce nożnej w kategorii chłopców klas VII - VIII.
Szkołę Podstawową w Bilczewie reprezentowali: Filip Rusin, Jakub Graliński, Alan Bartkowiak, Dawid Biegniewski, Nataniel Banasiak, Wojciech Adamczyk, Szymon Szurgot, Filip Pietrzykowski i Antoni Świątczak.

Chłopcy po bardzo dobrym i zaciętym meczu finałowym zdobyli 2 miejsce ustępując jedynie drużynie z Milina.