Czwórbój lekkoatletyczny klas 4-6

Wydarzenia
Termin: 2024-04-12

Dnia 12 kwietnia 2024. w miejscowości Wysokie odbyły się zawody LA w kategorii chłopców i dziewczynek klas 4-6.

Drużynę dziewczyn reprezentowały: Magdalena Szkudlarek, Lena Wojtaś, Eliza Piguła, Laura Krzymińska, Oliwia Wojtaś, Agata Dębińska i Agata Szkudlarek.

Dziewczęta po bardzo zaciętej walce o podium uległy nieznacznie drużynie z Milina i zajęły 4 miejsce. Największe zdobycze punktowe zdobyły Magdalena Szkudlarek i Lena Wojtaś, natomiast w biegu długim bardzo dobrze zaprezentowały się Lena i Oliwia Wojtaś, zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce na 24 zawodniczki.

Chłopcy wystąpili w składzie: Dawid Bąk, Piotr Ficner, Wiktor Grzelak, Tobiasz Banasiak, Mateusz Nadlewski, Filip Szurgot i Mikołaj Pietrzykowski.

Drużyna chłopców w końcowej klasyfikacji zajęła 3 miejsce. Najwięcej punktów zdobyli Dawid Bąk i Piotr Ficner, a biorąc pod uwagę indywidualne zdobycze każdego z zawodników to nasz reprezentant Dawid Bąk okazał się najlepszy zdobywając najwięcej punktów ze wszystkich zawodników biorących udział w zawodach.

Gratulacje dla naszych uczniów i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach sportowych. [foto]